Greenis FGR-8800 podbija rynek

News

Greenis jest firmą znaną przede wszystkim z produkcji profesjonalnych wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Jest to w ostatnim czasie najważniejszy rynek dla osób szczególnie dbających o zdrowie, ale nie można zapominać także o blenderach, które dostarczają nam niezwykle ważnych koktajli.

Nie zapomina o nim na pewno firma Greenis, która zaproponowała właśnie profesjonalny blender Greenis FGR-8800. Z miejsca zaczął on podbijać polski i światowy rynek. Najważniejszym elementem blendera Greenis FGR-8800 jest jego silnik, czyli wciąż nieczęsto spotykane wśród produktów konsumenckich urządzenie bezszczotkowe. Taka wersja silnika gwarantuje jego dłuższą żywotność oraz znacznie większą kulturę pracy. Trzeba też zwrócić uwagę na ostrza tego blendera.

Zostały wyprodukowane w Japonii, ale oczywiście nie to jest najistotniejsze. Jest to stal wysokiej jakości pokryta tytanem, dzięki czemu nie ma najmniejszych problemów z rozdrabnianiem nawet najtwardszych warzyw oraz kruszeniem lodu. Pojemnik Greenis FGR-8800 wykonany został ze specjalnej substancji, tri tanu, która powstała na bazie wcześniej wykorzystywanych substancji z tą jednak różnicą, że zadbano o usuniecie z niej wszystkich związków chemicznych, które mogłyby być szkodliwe chociażby teoretycznie.

obsługa blendera Greenis Za bezpieczeństwo odpowiada tutaj także pokrywa chroniąca przed rozchlapywaniem się surowców oraz otworzeniem blendera w czasie pracy. Urządzenia nie da się też uruchomić przypadkiem i nie zrobią tego małe dzieci, gdyż seria blokad przycisków skutecznie temu zapobiega. Jeśli mowa o dzieciach, ich rodzice na pewno docenią obecność zestawie z urządzeniem Greenis FGR-8800 specjalnego popychacza do surowca, który wyposażony jest w termometr. Za jego pomocą można bez najmniejszych problemów i w sposób bardzo dokładny określić temperaturę posiłków, dzięki czemu będą one idealnie dostosowane do potrzeb małego dziecka lub po prostu do gustów samego rodzica.